Wystawa obrazów i rzeźby Agnieszki Beer

 W najbliższy piątek o godzinie 17.00 zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy Pani Agnieszki Beer, czyli Anioła z Placu Trzech Krzyży, na której będzie można zobaczyć jej najnowsze obrazy oraz rzeźby ceramiczne.

AGNIESZKA BEER – malarka i ceramik. Ukończyła Studium Plastyczne, dyplom u Zbigniewa Nowosadzkiego. W trakcie studiów na Wydziale Plastycznym Politechniki Radomskiej, po których uzyskała tytuł mgr sztuki, pracowała przy produkcjach telewizyjnych i filmowych współtworząc scenografię. Prace Pani Agnieszki można było oglądać min. w serialach „Ranczo”, „Doręczyciel” oraz filmach „Rozmowy nocą” czy „Och, Karol 2”.
Najchętniej lepi postacie, surrealistyczne, ze świata wyobraźni oraz retro z minionych czasów. Jej postacie są sympatyczne, ujmujące, przyciągające uwagę.
Prace malarskie to zwykle kobiety, zmysłowe, tajemnicze, czułe, silne. Umieszcza swoje bohaterki na tle tła pełnego koloru, energii potęgowanej przez chropowatość tekstury. Jednocześnie stara się nie odkrywać za dużo, bo przecież kobieta to jednak tajemnica. Mieszka i pracuje w Warszawie. Pani Agnieszka jest też od kilkunastu lat uczestniczką Iłżeckiego Jarmarku Sztuki ludowej.